Vážení studenti,

ve čtvrtek dne 19. října 2023 od 19:00 hodin Čítárně Kampusu Hybernská (Hybernská 998/4, Praha 1) pořádá Kampus Hybernská ve spolupráci s Velvyslanectvím Lotyšské republiky, revue Prostor, Ústavem východoevropských studií FF UK a Česko-lotyšským spolkem křest českého překladu románu lotyšské autorky Nory Iksteny Mateřské mléko.

Knihu vydanou nakladatelstvím Paseka uvede překladatelka, studentka magisterského studia specializace lotyština na ÚVES Anna Sedláčková, redaktorka nakladatelství Paseka Magdaléna Hennerová a učitel lotyštiny na ÚVES Pavel Štoll, ukázky z díla přečte herec Martin Severýn.

Úvod > Aktuality > Pozvánka na křest českého překladu románu lotyšské autorky Nory Iksteny Mateřské mléko