Aktualizace rozvrhu – ZS 2023/24

Vážení studenti,

v tomto aktualizovaném rozvrhu byly opraveny časy a místnosti u předmětů Praktická jazyková cvičení z ruštiny III. (dr. Rycheva), Didaktika cizích jazyků (dr. Rycheva) a přidána výběrová přednáška o Černomoří (doc. Košťálová). Předmět Stará ruská literatura je nově přeřazen z prvního do třetího ročníku.

Pro zápis a absolvování předmětů je rozhodující váš studijní plán na stránkách fakulty a v SISu. Prosím, zapisujte si ty kódy paralelních předmětů, které máte ve svém studijním plánu (podle roku začátku studia), protože jiné kódy mohou mít jiný druh atestace a jiný počet kreditů.

Některé předměty se otevírají jednou za dva roky, věnujte prosím pozornost tabulce na konci tohoto rozvrhu a zapisujte si právě otevřené předměty tak, abyste je během studia stihli splnit.

Ve srovnání se studijním plánem u některých předmětů dochází k přesunu mezi semestry. Tyto přesuny naleznete na konci zmíněné tabulky.

V případě nejasností se prosím obraťte na pavel.stoll@ff.cuni.cz.

Mgr. Pavel Štoll, Ph.D., tajemník ÚVES

Aktualizovaný rozvrh naleznete zde:

ROZVRH ZS 2023-24 na web opr

Úvod > Aktuality > Aktualizace rozvrhu – ZS 2023/24