Výběrové řízení na studijní pobyty v rámci meziuniverzitních smluv

Milí kolegové,

rádi bychom Vás informovali, že byla vyhlášena výběrové řízení na studijní pobyty v rámci meziuniverzitních smluv (Austrálie, Nový Zéland, USA, Kanada, Latinská Amerika, Evropa, Asie) v akademickém roce 2022/23.

– výjezdy v letním semestru 2022/23 – Austrálie, Nový Zéland, USA, Kanada, Latinská Amerika, Evropa, Asie

– stipendijní pobyty v akademickém roce 2022/2023 – Německo, Švýcarsko

– stipendijní pobyt v letním semestru 2022/2023 – Kucera Scholarship – University of St. Thomas (USA)

Na níže uvedeném odkazu najdete soubory s podrobnostmi k jednotlivým pobytům.

Na této stránce nahoře jsou  také další užitečné odkazy např. na obecné informace k jednotlivým přihlašovacím dokumentům.

Uzávěrka pro podávání přihlášek je 24. 4. 2022 pro Německo a Švýcarsko a 30. 4. 2022 pro ostatní země.

Úvod > Aktuality > Výběrové řízení na studijní pobyty v rámci meziuniverzitních smluv