ВОЙНА ОБЩЕСТВЕННОГО МНЕНИЯ: ЧТО МЫ ЗНАЕМ ОБ ОТНОШЕНИИ РОССИЯН К ВОЙНЕ В УКРАИНЕ

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
dovolte nám Vás pozvat na veřejnou přednášku a následující diskuzi s významným ruským politologem, filologem a novinářem Kirillem Rogovem na téma ruské společnosti a války v Ukrajině (Война общественного мнения: что мы знаем об отношении россиян к войне в Украине), která se uskuteční 28. června 2022 od 18.00 do 19.30 (hlavní budova Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, místnost 301).
Těšíme se na setkání!
Кирилл Рогов – основатель и директор проекта Re: Russia. Expertise, analysis and policy network; российский политолог, филолог и журналист. Специалист по истории русской культуры XVIII–XIX вв. и русскому барокко. С конца 1990-х гг. занимается журналистикой. Автор статей о российской экономике и по проблемам постсоветского развития.
Úvod > Aktuality > ВОЙНА ОБЩЕСТВЕННОГО МНЕНИЯ: ЧТО МЫ ЗНАЕМ ОБ ОТНОШЕНИИ РОССИЯН К ВОЙНЕ В УКРАИНЕ