Stáž v organizaci Prague Civil Society Centre

Milí kolegové,
rádi bychom Vás informovali o nabídce stáže pro naše studenty a absolventy. Bližší informace naleznete na odkazu níže
Organizace Prague Civil Society Centre podporuje a posiluje občanskou společnost a nezávislá média ve východní Evropě a střední Asii. Jako organizace přidělující granty a zaměřující se na budování kapacit má za úkol zajistit, aby se aktivistům a novinářům, z nichž mnozí pracují v zemích s nevyšší mírou represe v tomto regionu, dostalo podpory, kterou potřebují.
Hledáme energického a kreativního studenta/ku či čerstvého absolventa/ku s hlubokým zájmem o region východní Evropy a střední Asie.
Jedná se o neplacenou stáž na částečný úvazek (10-15 hodin týdně) v Praze v délce 3 měsíců. Po skončení stáže existuje možnost získat nabídku trvalého zaměstnání.
Úvod > Aktuality > Stáž v organizaci Prague Civil Society Centre