Výběrové řízení na Erasmus+

Milé kolegyně, milí kolegové,

vyhlašujeme letošní výběrové řízení na Erasmus+. Deadline pro odevzdání přihlášek je úterý 163. 2021 do 17.00 hod.

Výběrové řízení se bude konat ve středu 17. 3. 2021Vzhledem k pandemické situaci v případě, že se bude více zájemců ucházet o jedno místo, proběhne konkurs on-line. V ostatních případech bude stačit vytištěná přihláška a projekt.

Nově máme uzavřeny smlouvy např. s Lundem (Švédsko), z dřívějška máme obnovené smlouvy s celou řadou zajímavých destinací (Finsko, Polsko, Litva, Lotyšsko, Německo, Belgie).

Program Erasmus, vlajková loď EU v oblasti programů vzdělávání a odborné přípravy, je zaměřen na mobilitu a spolupráci ve vysokoškolském vzdělávání v Evropě.

Aktivity programu Erasmus jsou určeny pro: vysokoškolské studenty, kteří si přejí studovat a pracovat v zahraničí; vysokoškolské pedagogy a školitele z podniků, kteří chtějí vyučovat v zahraničí; vysokoškolské pracovníky, kteří mají zájem o vzdělávání v zahraničí.

Erasmus+ navíc podporuje spolupráci vysokoškolských institucí formou intenzivních programů, multilaterálních sítí a multilaterálních projektů.

Více informací viz příloha zde.

Úvod > Aktuality > Výběrové řízení na Erasmus+