Pro studenty I. ročníku – výuka předmětu Praktická jazyková cvičení z ruštiny I

Vážení studenti prvního ročníku bakalářského studia, výuka předmětu Praktická jazyková cv. I. Bude v tomto semestru (ZS 2020/2021) až do odvolání probíhat distanční formou. Tento předmět je rozdělen do tří skupin dle úrovně znalostí jazyka. Zařazení do první skupiny (vyučující dr. Stranz-Nikitina) předpokládá znalost jazyka na úrovni 0 – A2 (začátečníci), čtvrtek 9:10 – 12:25), zařazení do druhé a třetí skupiny (vyučující dr. Rycheva, pondělí 12:30 – 15:45; dr. Rajnochová, čtvrtek 9:10 – 12:25) předpokládá znalost jazyka na úrovni B1 a vyšší.

Do skupin dr. Rychevy a dr. Rajnochové se mohou studenti hlásit dle vlastní volby, až do vyčerpání kapacity. O zařazení studenta do konkrétní skupiny rozhoduje vyučující.

Prosíme studenty, kterých se tato informace týká, aby se ve vlastním zájmu co nejdříve zapsali do příslušné výuky a v případě nejasností kontaktovali vyučující.

Úvod > Aktuality > Pro studenty I. ročníku – výuka předmětu Praktická jazyková cvičení z ruštiny I