Ruský jazyk se zaměřením na vzdělávání

Možnost přihlásit se do bakalářského studijního programu: RUSKÝ JAZYK SE ZAMĚŘENÍM NA VZDĚLÁVÁNÍ

kombinovatelnost: sdružené studium; kombinovatelnost se všemi bakalářskými programy se zaměřením na vzdělávání

termín pro podávání přihlášek: do 15. 7. 2019

Termín přijímacích zkoušek (rozpětí): 2.–6. 9. 2019 (s náhradním termínem 11. a 12. 9. nebo 18. a 19. 9. 2019); a 9.–13. 9. 2019 (s náhradním termínem 18. a 19. 9. 2019).

Ve všem ostatním platí obecné Podmínky přijímacího řízení ke studiu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy pro studium začínající akademickým rokem 2019/2020: bakalářské a navazující magisterské studium.

Popis ověření a kritéria hodnocení
přijímací zkouška: jednokolová (ústní)

popis přijímací zkoušky:

ústní zkouška
1) motivace ke studiu, zájem o obor, osobnostní a pedagogické předpoklady (max. 20 bodů)
2) prokázání znalosti ruštiny (minimálně na úrovni A2 SERR pro jazyky) (max. 40 bodů)
3) prokázání základní orientace v ruské literatuře, kultuře a dějinách na základě seznamu přečtené literatury (max. 40 bodů)

další požadavky ke zkoušce:
• seznam prostudované literatury (uchazeč předloží seznam literatury s alespoň 20 položkami, zahrnujícími beletrii a odbornou literaturu) – předkládá se k nahlédnutí u přijímací zkoušky

VÍCE INFORMACÍ A MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ ZDE.

Úvod > Aktuality > Ruský jazyk se zaměřením na vzdělávání