Výběrové řízení na ÚČJTK: ústní pohovor s uchazeči proběhne ve čtvrtek 23. 5. 2019 12:30-13:00 v místnosti č. 22 na ÚČJTK. Přihlášením do konkurzu udělujete souhlas se zveřejněním jména+příjmení a destinace na webu a facebooku ÚČJTK, pokud budete na pobyt nominováni. (V případě že se rozhodnete přihlásit, informujte o tom do 15. 5. 2019 ředitele Ústavu východoevropských studií dr. Stanislava Tumise – stanislav.tumis@ff.cuni.cz)

Kritéria pro výběrové řízení na studijní pobyty: motivační dopis (uveďte také kontaktní údaje, zejm. email; preferovaný semestr pobytu; studijní kombinace, rok+cyklus studia, předpokládaný ročník v době výjezdu, téma bakalářské/diplomové práce/nezadáno, přiložte výpis známek a případně dalších studijních a vědeckých výsledků /např. stipendium za vynikající prospěch, publikační činnost v oboru, vystoupení na konferenci, účast na projektu, pomocná vědecká síla na ústavu apod./), doklad o znalosti studijního jazyka (např. atestace z Jazykového centra, maturitní zkouška apod.) a pohovor s uchazeči.

Soubor ve formátu PDF ke stažení v zde.

Úvod > Aktuality > Výběrové řízení na pobyt na Bakuské slovanské univerzitě v Ázerbájdžánu v rámci programu Erasmus+