V nakladatelství Karolinum vyšla kniha o ruském myšlení 20. století, jejímiž autoři jsou naši studenti Matouš Haicl, Ladislav Zemánek, Dana Slobodová a Jiří Šmejkal s úvodní studií doc. Hanuše Nykla. Zakoupit novou publikaci je možné v obchodě nakladatelství Karolinum v Celetné ulici nebo na prezentaci a slavnostním křtu knihy.

Slavnostní křest knihy se za účasti autorů a editora uskuteční 5. listopadu v literární kavárně v Řetězové v 18:00. Srdečně zveme všechny studenty a vyučující ústavu na událost i připravené pohoštění.

Úvod > Aktuality > V nakladatelství Karolinum vyšla kniha o ruském myšlení 20. století, jejímiž autoři jsou naši studenti